Лідерство, мотивація та командоутворення у стартапах : інсайти лідерства в рамках програми Школи старттапів «Startup – Way to Success-2025»

У рамках програми Школи стартапів «Startup – Way to Success-2025», що розпочалась у Національному університеті «Чернігівська політехніка» 15 квітня 2025 року та реалізується в рамках проєкту WIN2EDIH (програма Digital Europe), 17 квітня було успішно проведено лекцію «Лідерство, мотивація та командоутворення у стартапах».
Спікером виступила професор кафедри економіки, обліку і оподаткування, тренер Школи стартапів «Startup – Way to Success-2025», Олена Акименко, яка зарядила натхненням та поділилася цінними знаннями про сутність та стилі лідерства у стартапах. Учасники мали змогу дізнатися про ефективне командоутворення, роль лідера у мотивації та командоутворенні, подолання викликів у лідерстві. У заході взяли участь зацікавлені представники різних освітніх рівнів та сфер діяльності, зокрема закладів загальної середньої освіти, здобувачі вищих навчальних закладів, викладачі та науковці, які отримали практичні поради та інсайти.
Олена Акименко підкреслила, що школа стартапів є не лише освітнім майданчиком, а й інноваційним середовищем, платформою для експериментальних розробок та об’єднанням цілеспрямованих особистостей, які прагнуть позитивних змін у суспільстві. Вона побажала учасникам невичерпного ентузіазму, творчого підходу, енергійності та непохитної віри у власний потенціал.
На завершення лекції слухачам було запропоновано провести самооцінку поточного рівня розвитку лідерських якостей шляхом здійснення верифікації власного домінуючого лідерського профілю. Це передбачало рефлексію щодо наявних особистісних характеристик та їхньої відповідності різним аспектам лідерства.
Співфінансується Європейським Союзом. Висловлені погляди та думки належать виключно автору(ам) і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу чи Європейської Комісії. Європейський Союз та Європейська Комісія не несуть відповідальності за будь-яке використання цієї інформації. Проєкт WIN2EDIH отримав фінансування в межах програми «Цифрова Європа» за грантовою угодою №101191647


