![Відкриття центру співпраці «Університет – місто» та літня школа](/i/news/images/07/48/748_256x194.jpg?v=1720342296)
Відкриття центру співпраці «Університет – місто» та літня школа
07.07.2024 11:50На початку липня 2024 року в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ UniCities відбулося відкриття центру співпраці «Університет – місто» та старт літньої школи «Shaping urban environments for tomorrow», орієнтованої на складні завдання, які об’єднують архітектуру, урбанізм, соціологію, екологію та спрямовані на розробку стратегій вирішення глобальних проблем у різних контекстах у містах Східної та Західної Європи.
![Урочисте вручення дипломів бакалавра 2024](/i/news/images/07/47/747_256x194.jpg?v=1720212301)
Урочисте вручення дипломів бакалавра 2024
05.07.2024 23:445 липня 2024 року відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра здобувачам освітніх програм “Економіка”, “Облік і оподаткування”, “Фіскальне адміністрування та митна справа”.
![Результати участі у навчальній програмі «Відновлення через соціальне підприємництво» в межах міжнародного проєкту EU4Youth «Building Back Better Through Social Entrepreneurship»](/i/news/images/07/46/746_256x194.jpg?v=1719994681)
Результати участі у навчальній програмі «Відновлення через соціальне підприємництво» в межах міжнародного проєкту EU4Youth «Building Back Better Through Social Entrepreneurship»
03.07.2024 11:17Здобувачки вищої освіти Білоус Аліна (ОА-221), Бибик Вікторія (ЕК-221) та Анастасія Сорока (ЕК-201), учасниці наукового клубу «Юні агенти змін» та команди стартапу «Зелена відбудова України», успішно завершили навчальну програму з підприємництва «Відновлення через соціальне підприємництво» в межах міжнародного проєкту EU4Youth «Building Back Better Through Social Entrepreneurship», яка розвиває ключові підприємницькі навички, необхідні для ефективного управління соціальними підприємствами.
![Проходження онлайн курсу "Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія"](/i/news/images/07/45/745_256x194.png?v=1719844335)
Проходження онлайн курсу "Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія"
01.07.2024 17:31З 25 по 27 червня 2024 року к.е.н., доц. Юлія Перетятько проходила онлайн-курсу для викладачів закладів освіти "Оперативне управління компанією за допомогою прикладного рішення "Використання прикладного рішення "BAS Бухгалтерія", організоване спілкою автоматизаторів України.
![Проходження курсу "Interculturalism in Public Policy".](/i/news/images/07/44/744_256x194.png?v=1719744573)
Проходження курсу "Interculturalism in Public Policy".
30.06.2024 13:48Професор кафедри економіки, обліку і оподаткування, д.е.н. Хоменко Інна Олександрівна з 29 травня по 5 червня 2024 року навчалася на курсі "Interculturalism in Public Policy", що реалізується у межах проєкту Жана Моне «Educational Agenda for Intercultural City Development» (101047729 ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH) у Сумському державному університеті. Кожного дня слухачі курсу мали змогу зустрічатися із запрошеними експертами, отримувати відповіді на нагальні питання у сфері їх експертизи.
![Проходження курсу «SYSTEM INNOVATION ONLINE COURSE» від проєкту Erasmus+ UNICITIES](/i/news/images/07/42/742_256x194.jpg?v=1719744169)
Проходження курсу «SYSTEM INNOVATION ONLINE COURSE» від проєкту Erasmus+ UNICITIES
30.06.2024 13:41Завідувач кафедри економіки, обліку і оподаткування, д.е.н, професор Дерій Жанна Володимирівна та доцент кафедри, к.е.н., доцент Гнедіна Катерина Володимирівна пройшли навчальний курс «SYSTEM INNOVATION ONLINE COURSE», організований та проведений командою проєкту Erasmus+ UNICITIES.
![Участь у літніх школах Хоменко І.О.](/i/news/images/07/43/743_256x194.png?v=1719744423)
Участь у літніх школах Хоменко І.О.
28.06.2024 13:45Професор кафедри економіки, обліку і оподаткування, д.е.н. Хоменко Інна Олександрівна з 21 по 23 червня 2024 року пройшла навчання у двох Літніх школах: «Європейська зелена угода: як зробити фінанси сталими?», грантова програма Erasmus+. Проєкт Модуль Жан Моне GreenFinEDU "Європейська зелена політика та сталі фінанси: адаптація випускників українських університетів до роботи на ринку праці в умовах переходу до сталої економіки" (номер проєкту: 101126681) та "Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво", Грантова програма Erasmus+, проєкт Модуль Жан Моне ECONOMY4ALL "Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво" (номер проєкту: 101127204).
![Академічна мобільність здобувачів у проєкті "Wake up the tolerance" від Centrum Współpracy Europejskiej Młodzi Europejczycy (Польща).](/i/news/images/07/41/741_256x194.jpg?v=1719743896)
Академічна мобільність здобувачів у проєкті "Wake up the tolerance" від Centrum Współpracy Europejskiej Młodzi Europejczycy (Польща).
26.06.2024 13:3524 червня 2024 р. здобувачки вищої освіти Білоус Аліна (група ОА-221) та Бибик Вікторія (група ЕК-221) успішно завершили участь в проєкті "Wake up the tolerance" від Centrum Współpracy Europejskiej Młodzi Europejczycy (Польща).
![Міжнародна академічна мобільність здобувачів.](/i/news/images/07/40/740_256x194.jpg?v=1719129698)
Міжнародна академічна мобільність здобувачів.
23.06.2024 11:00Учасниці наукового клубу «Юні агенти змін», здобувачки вищої освіти Білоус Аліна (спеціальність «Облік і оподаткування», група ОА-221) та Бибик Вікторія (спеціальність «Економіка», група ЕК-221) долучилися до участі у міжнародному проєкті "Wake up the tolerance" від Centrum Współpracy Europejskiej Młodzi Europejczycy у рамках програми міжнародної академічної мобільності за підтримки Еразмус+, який буде реалізовуватися протягом 16-24 червня 2023 р. в Пороніні (Польща).
![Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти. Бізнес у ХХІ столітті»](/i/news/images/07/39/739_256x194.jpg?v=1719128375)
Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти. Бізнес у ХХІ столітті»
17.06.2024 10:35З 08 квітня 2024 року по 07 червня 2024 р. к.е.н., доцент кафедри економіки, обліку і оподаткування Гнедіна Катерина Володимирівна пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації «Економічна взаємозалежність країн і військові конфлікти. Бізнес у ХХІ столітті» у закладі вищої освіти «Університет імені Альфреда Нобеля» у рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» № 101126795-EuSANU-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH (обсяг підвищення кваліфікації: 60 годин/2 (кредити ЄКТС)).