НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСЛІДЖЕННЯ: АКТИВНА УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕЦІЯХ
![НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСЛІДЖЕННЯ: АКТИВНА УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕЦІЯХ](/i/news/images/06/85/685_256x194.jpg?v=1711926503)
Здобувачі вищої освіти кафедри економіки, обліку і оподаткування ННІЕ активно беруть участь у міжнародних конференціях та забезпечують цим апробацію результатів своїх наукових досліджень.
Так, під керівництвом д.е.н., професора кафедри О.Ю. Акименко здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня (1) М. Масловський брав участь у 11 міжнародній науково-практичній конференції «International scientific and practical conference «Innovative Solutions to Modern Scientific Challenges» (21-23 лютого 2024 р., Загреб, Хорватія). І. Рогова І. брала участь 16 міжнародній науково-практичній конференції «Innovative Approaches to the Progressive Solution of Scientific Research Problems» (27-29 березня 2024 р., Валенсія, Іспанія).
Дослідження проведені в рамках науково-дослідних робіт кафедри. Приємно, що публікаційна активність наших здобувачів зростає. Бажаємо подальших наукових пошуків здобувачам та їх науковим керівникам.
З науковими роботами можна ознайомитися за посиланнями:
https://isu-conference.com/arkhiv/innovative-solutions-to-modern-scientific-challenges/;
![](/i/news/photos/2024.04.01/1615.jpg)
![](/i/news/photos/2024.04.01/1616.jpg)
![](/i/news/photos/2024.04.01/1617.jpg)
![](/i/news/photos/2024.04.01/1618.jpg)