Участь у відкритому вебінарі «Мистецтво презентації»
![Участь у відкритому вебінарі «Мистецтво презентації»](/i/news/images/06/81/681_256x194.jpg?v=1711564538)
22 березня 2024 р. доцент кафедри економіки, обліку і оподаткування, к.е.н Гнедіна Катерина Володимирівна взяла участь у відкритому вебінарі «Мистецтво презентації», проведеному в Національному університеті «Запорізька політехніка».
Спікерка заходу Ірина Тонкіх, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри журналістики Національного університету «Запорізька політехніка», членкиня ГО «Соціальна взаємодія», ознайомила учасників з концепцією побудови презентації, правилами спічрайтингу, підходами до оформлення презентації.
![](/i/news/photos/2024.03.27/1600.jpg)
![](/i/news/photos/2024.03.27/1601.jpg)
![](/i/news/photos/2024.03.27/1602.jpg)
![](/i/news/photos/2024.03.27/1603.jpg)
![](/i/news/photos/2024.03.27/1604.jpg)
![](/i/news/photos/2024.03.27/1605.jpg)