Кафедра економіки, обліку і оподаткування
Національний університет "Чернігівська політехніка"

25 березня 2021 року в НУ «Чернігівська політехніка» відповідно до наказу МОН України № 1457 від 24.11.2020 та наказу НУ «Чернігівська політехніка» № 104 від 04.12.2020 відбулось засідання Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» у форматі онлайн-відеозв’язку.

Під час засідання Галузева конкурсна комісія затвердила рейтинговий список студентських наукових робіт.

Рецензії на наукові роботи, подані на Конкурс

Другий етап ІІ туру Конкурсу відбудеться на підсумковій науково-практичній конференції 15 квітня 2021 року у форматі онлайн-відеозв’язку (Zoom Video Communications).

За рішенням Галузевої конкурсної комісії для наукової доповіді на підсумковій науково-практичній конференції запрошуються наступні учасники Конкурсу

Наукові роботи запрошених для участі у конференції

Учасники Конкурсу, роботи яких рекомендовано для захисту на підсумковій науково-практичній конференції, отримують персональні запрошення із посиланням на відео-конференцію за два тижні до проведення.

До відома учасників Конкурсу (студентів, викладачів), Ви можете надсилати свої відгуки, зауваження та пропозиції щодо проведення конкурсу на електронну адресу konstud.mon@ukr.net протягом березня-травня 2021 рокуОпубліковано 30.03.2021